Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Denný detský tábor

Registrácia na denný detský tábor.
Termín: 22.07.2019 - 26.07.2019
Posledné 4 voľné miesta!

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely registrácie na denný tábor. 

Táto registrácia je prihláškou na denný tábor, ale nezaväzuje Vás k platbe. Zaregistrovaných rodičov budeme kontaktovať, prihlášku potvrdíme a oznámime spôsob platby.

1) PROGRAM
22.07.2019 Pondelok
07:30 - 08:00 Príchod detí, ZŠ Javorová alej
08:00 - 12:00 Výlet - ZOO Bratislava
12:30 - 13:00 Obed (Atlantída)
13:00 - 14:00 Oddych, hry
14:00 - 14:30 TEAM1 - hry, TEAM2 - tvorivá dielnička
14:30 - 15:00 TEAM1 - tvorivá dielnička; TEAM2 - hry
15:00 - 16:30 Pohybové hry
16:30 - 17:00 Odchod detí, kreslenie, hry

23.07.2019 Utorok
07:30 - 08:00 Príchod detí, ZŠ Javorová alej
08:00 - 12:00 Výlet - Jaskyňa Driny
12:30 - 13:00 Obed (Atlantída)
13:00 - 14:00 Oddych, hry
14:00 - 14:30 TEAM1 - hry; TEAM2 - tvorivá dielnička
14:30 - 15:00 TEAM1 - tvorivá dielnička; TEAM2 - hry
15:00 - 16:30 Pohybové hry
16:30 - 17:00 Odchod detí, kreslenie, hry

24.07.2019 Streda
07:30 - 08:00 Príchod detí, ZŠ Javorová alej
08:00 - 12:00 Výlet - Rozhľadňa Homoľa
12:30 - 13:00 Obed (Atlantída)
13:00 - 14:00 Oddych, hry
14:00 - 14:30 TEAM1 - hry; TEAM2 - tvorivá dielnička
14:30 - 15:00 TEAM1 - tvorivá dielnička; TEAM2 - hry
15:00 - 16:30 Pohybové hry
16:30 - 17:00 Odchod detí, kreslenie, hry

25.07.2019 Štvrtok
07:30 - 08:00 Príchod detí, ZŠ Javorová alej
08:00 - 12:00 Výlet - Sokoliari, Červený kameň
12:30 - 13:00 Obed (Atlantída)
13:00 - 14:00 Oddych, hry
14:00 - 14:30 TEAM1 - hry; TEAM2 - tvorivá dielnička
14:30 - 15:00 TEAM1 - tvorivá dielnička; TEAM2 - hry
15:00 - 16:30 Pohybové hry
16:30 - 17:00 Odchod detí, kreslenie, hry

26.07.2019 Piatok
07:30 - 08:00 Príchod detí, ZŠ Javorová alej
08:00 - 12:00 Výlet - Včelárske múzeum,
12:30 - 13:00 Obed (Atlantída)
13:00 - 14:00 Oddych, hry
14:00 - 14:30 TEAM1 - lekcia joga pre deti; TEAM2 - tvorivá dielnička
14:30 - 15:00 TEAM1 - tvorivá dielnička; TEAM2 - lekcia joga pre deti
15:00 - 16:30 Pohybové hry.
16:30 - 17:00 Odchod detí, kreslenie, hry.

Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinné



Úvodná stránka